Jsme svižná tříčlenná rocková kapela, tzv. POWER TRIO, které vás uhrane svými energicky zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Vznik datujeme na 11. 11. 2011 a za dobu svého působení jsme odehráli přes 200 koncertů po České republice a na Slovensku.

Mezi významné koncerty řadíme například Dřevorockfest, Rock Pivo Fest, Zlín Film Festival, Svatováclavské slavnosti piva, Rock in Kroměříž, Pivní Slavnosti v Roštíně nebo Pivní slavnosti Pod Komínem v Záhlinicích a také Štramák Fest na Slovensku.

V roce 2015 jsme vyhráli hudební soutěž s názvem „Battle kapel“ v Uherském Brodě. Dále jsme vystupovali jako předkapela na koncertu Rybiček 48 v Litovli r. 2014 a na koncertu Pekaře v Pardubicích 2018. V roce 2021 jsme předskakovali na koncertu Trautenberku, Dogy, Gate Crasheru a Traktoru v Tvrdonicích. Dále téhož roku i před kapelami Alkehol a Walda Gang v Žopech u Holešova. V roce 2022 jsme předskakovali kapele Zakázaný Ovoce ve Velkém Meziříčí. Několikrát jsme také předskakovali v rámci vystoupení kapely Reflexy.

2015

Vydali jsme své první studiové nahrávky a náš první videoklip k písni Ewička. Nahrávky se točili ve studiu Unart ve Slavičíně.

2017

Na začátku března jsme vydali album „Bylo na čase“. Album obsahuje osm skladeb a bylo nahráno ve studiu Unart ve Slavičíně.

V rámci médií jsme v dubnu zavítali do rádia Kiss Publikum a také Rádia Kroměříž v rámci vydání singlu s názvem „Zastav čas“, který byl vytvořen ve spolupráci se slovenským studiem Randal Group Production, které vlastní Jimi Cimbala. Singl byl poté zařazen do playlistu těchto rádií.

V prosinci téhož roku jsme vydali videoklip k singlu s názvem „Úsměv“, který nám točil Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection.

V rámci médií jsme i na začátku roku zavítali do Rádia Kroměříž, kde jsme měli rozhovor ohledně nového alba a jeho chystaného křtu. Na konci téhož roku jsme do Rádia Kroměříž zavítali znova a to kvůli rozhovoru k nově vydanému singlu. Singl jsme nahrávali ve studiu Šopa v Lipově a také byl zařazen do playlistu Rádia Kroměříž.

2018

V květnu jsme vydali singl s názvem „Duše“, tentokrát jen s lyrics videem. Singl jsme nahrávali opět ve studiu Šopa.

V listopadu téhož roku jsme vydali videoklip k singlu s názvem „Mrcha I. “, který nám točil Ondřej Soukup z kapely Pekař. Ondřej natáčí klipy takovým jménům jako jsou například Rybičky 48, Jakub Děkan, Marek Ztracený, Harlej a další. Samotnou píseň nám nahrál Petr Lebeda, kytarista z Rybiček 48, ve svém studiu LeGrill Records v Kutné hoře. Tento videoklip se dostal i do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

Na konci roku jsme vystupovali v Česko Slovensko má talent 2018 a postoupili jsme do užšího výběru soutěžících.

2019

V květnu jsme se objevili v pořadu RockSpeciál na TV REBEL v rámci reklamy na festival Rock in Kroměříž.

V červnu jsme vydali náš zatím nejšílenější a nejkritizovanější videoklip k písni „Delirium tremens“, který nám točil Petr Potměšil (Kroměřížský youtuber, vystupující na internetu pod pseudonymem „Peca“). Samotnou skladbu jsme nahrávalili opět ve studiu Šopa.
I tento videoklip se dostal do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

V prosinci jsme vydali videoklip k písni „Je to ve hvězdách“ jako předzvěst našeho připravovaného nového alba protože tato píseň je na albu také. Videoklip jsme si nahráli sami jen tak pro radost na selfie tyč na našem kapelním výšlapu z Bunče do Velehradu přes rozhlednu Salaš. Klip sestříhal a zkompletoval náš bubeník Mara. Videoklip se dostal opět do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

2020

V březnu jsme vydali naše v pořadí druhé album s názvem „2020“. Album obsahuje deset skladeb a intro. Nahrávali jsme opět ve studiu Šopa.
Ve stejném měsíci jsme vydali i videoklip k pilotní písni z tohoto alba, která nese název „Znowu Sám“. Videoklip nám stejně jako klip k písni „Úsměv“ točil Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection. Videoklip a další písně z nového alba se několikrát objevili v pořadu TV ROCKPARÁDA na televizi ÓČKO STAR, kde s námi běžel i rozhovor ohledně nového alba a klipu. Některé písně z nového alba byly zařazeny i do playlistu rádia Fajn Rock Music, Rock rádia, rádia Blatná, rádia Ponte Records, rádia Česká Kanada a rádia Hey, kde s námi běžel také rozhovor ohledně již zmiňovaného alba. Samotná skladba „Znowu Sám“ byla zařazena ještě i do playlistu Rádia Rubi.

Na konci téhož roku jsme vydali dva videoklipy. První k písni „Čerešně“ od úžasné zpěvačky Hany Hegerové, píseň jsme upravili do rockového kabátku a hrajeme ji jako jedinou převzatou skladbu na našich koncertech.
Videoklip k této písni natočil náš bubeník Mara s naším kapelním kamarádem Caldou. Píseň jsme nahrávali ve studiu Šopa.

Druhý videoklip k akustické verzi písně „Je to ve hvězdách“ natočili opět Mara s Caldou. Samotnou akustickou verzi písně nahrál v domácích podmínkách náš kytarista a zpěvák Raďa.

2021

V tomto roce jsme odehráli čtrnáct velmi vydařených akcí a festivalů. Zúčastnili jsme se také jedné online akce s názvem „Pivec Online“, jednalo se o živý přenos koncertu několika kapel z Kroměřížského klubu Starý Pivovar. Několik skladeb z našeho druhého alba „2020“ začaly hrát rádiové stanice Metal Heart Radio a Rádio Géčko. Zúčastnili jsme se i Hitparády Rádia Géčko, ve které jsme se s naší písní „Stivie“ umístili na druhém místě v žebříčku a to s počtem 1064 hlasů. V létě jsme si z koncertů odskočili na jeden týden do studia a nahráli třetí studiové album, které bude obsahovat deset skladeb a plánujeme ho vydat na konci roku 2022. Album jsme nahráli opět ve studiu Šopa v Lipově. Na konci roku jsme jako dárek pro fanoušky zveřejnili nevydaný videoklip z roku 2016.