Jsme svižná čtyřčlenná rocková kapela, která vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém našem vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli jsme 11. 11. 2011 v Kroměříži.

Za dobu svého působení jsme vydali tři studiová alba, několik singlů a 12 videoklipů. Naše poslední CD s názvem „Z KRVE TVÝ“ vyšlo v březnu 2023.

Odehráli jsme cca 200 koncertů po České republice a na Slovensku. Vystupovali jsme na mnoha letních festivalech jako např. Dřevorockfest, Zlín Film Festival, Rock in Kroměříž, Kamínka Kemp, Slavnosti piva pod komínem, Svatováclavské slavnosti, objevili jsme se i v éteru rádia Rubi, rádia Fajn Rock Music a dalších. Několikrát jsme se objevili i na obrazovkách televize Óčko Star a TV Rebel.

Vystupovali jsme jako předskokani na koncertech kapel Rybičky 48, Pekař, zakázanÝovoce, Alkehol, Walda Gang, Traktor, Doga a Trautenberk. Na podzim 2022 jsme odjeli své první celorepublikové klubové turné, které neslo název „POPITCHI TOUR 2022“. Na jaře 2023 jsme odjeli další turné, tentokrát k novému albu, které neslo název „Z KRVE TVÝ TOUR 2023“.

2022

Na začátku roku nás začala zastupovat hudební agentura Rock’n’Go a začali jsme spolupracovat i s hudební agenturou Digiton Music Agency. V tomto roce jsme překonali hranici 300 000 zhlednutí našich videí na YouTube a hranici 4000 sledujících na Facebooku. Letní festivalová sezóna byla velmi úspěšná a po ní následovalo naše první celorepublikové turné s názvem POPITCHI TOUR 2022, které bylo též úspěšné.

V červenci jsme vydali novou píseň s názvem „Pojď s námi “ jako první ochutnávku z našeho chystaného alba, poté v říjnu píseň „Nejsme první “ i s videoklipem, ze kterého máme i behind the scenes video. Samotný videoklip k písni nám nahrál Miroslav Smith Kovář, který točí videoklipy na velmi profesionální úrovni. Jeho firma nese název „MIROSLAV SMITH Music videos“.

2021

V tomto roce jsme odehráli čtrnáct velmi vydařených akcí a festivalů. Zúčastnili jsme se také jedné online akce s názvem „Pivec Online“, jednalo se o živý přenos koncertu několika kapel z Kroměřížského klubu Starý Pivovar. Několik skladeb z našeho druhého alba „2020“ začaly hrát rádiové stanice Metal Heart Radio a Rádio Géčko. Zúčastnili jsme se i Hitparády Rádia Géčko, ve které jsme se s naší písní „Stivie“ umístili na druhém místě v žebříčku a to s počtem 1064 hlasů. V létě jsme si z koncertů odskočili na jeden týden do studia a nahráli třetí studiové album, které obsahuje deset skladeb a vydali jsme ho na začátku roku 2023. Album jsme nahráli opět ve studiu Šopa v Lipově. Na konci roku jsme jako dárek pro fanoušky zveřejnili nevydaný videoklip z roku 2016.

2020

V březnu jsme vydali naše v pořadí druhé album s názvem „2020“. Album obsahuje deset skladeb a intro. Nahrávali jsme opět ve studiu Šopa.
Ve stejném měsíci jsme vydali i videoklip k pilotní písni z tohoto alba, která nese název „Znowu Sám“. Videoklip nám stejně jako klip k písni „Úsměv“ točil Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection. Videoklip a další písně z nového alba se několikrát objevili v pořadu TV ROCKPARÁDA na televizi ÓČKO STAR, kde s námi běžel i rozhovor ohledně nového alba a klipu. Některé písně z nového alba byly zařazeny i do playlistu rádia Fajn Rock Music, Rock rádia, rádia Blatná, rádia Ponte Records, rádia Česká Kanada a rádia Hey, kde s námi běžel také rozhovor ohledně již zmiňovaného alba. Samotná skladba „Znowu Sám“ byla zařazena ještě i do playlistu Rádia Rubi.

Na konci téhož roku jsme vydali dva videoklipy. První k písni „Čerešně“ od úžasné zpěvačky Hany Hegerové, píseň jsme upravili do rockového kabátku a hráli jsme ji jako jedinou převzatou skladbu na našich koncertech.
Videoklip k této písni natočil náš bubeník Mara s naším kapelním kamarádem Caldou. Píseň jsme nahrávali ve studiu Šopa.

Druhý videoklip k akustické verzi písně „Je to ve hvězdách“ natočili opět Mara s Caldou. Samotnou akustickou verzi písně nahrál v domácích podmínkách náš kytarista a zpěvák Raďa.

2019

V květnu jsme se objevili v pořadu RockSpeciál na TV REBEL v rámci reklamy na festival Rock in Kroměříž.

V červnu jsme vydali náš zatím nejšílenější a nejkritizovanější videoklip k písni „Delirium tremens“, který nám točil Petr Potměšil (Kroměřížský youtuber, vystupující na internetu pod pseudonymem „Peca“). Samotnou skladbu jsme nahrávalili opět ve studiu Šopa.
I tento videoklip se dostal do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

V prosinci jsme vydali videoklip k písni „Je to ve hvězdách“ jako předzvěst našeho připravovaného nového alba. Videoklip jsme si nahráli sami jen tak pro radost na selfie tyč na našem kapelním výšlapu z Bunče do Velehradu přes rozhlednu Salaš. Klip sestříhal a zkompletoval náš bubeník Mara. Videoklip se dostal opět do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

2018

V květnu jsme vydali singl s názvem „Duše“, tentokrát jen s lyrics videem. Singl jsme nahrávali opět ve studiu Šopa.

V listopadu téhož roku jsme vydali videoklip k singlu s názvem „Mrcha I. “, který nám točil Ondřej Soukup z kapely Pekař. Ondřej natáčí klipy takovým jménům jako jsou například Rybičky 48, Jakub Děkan, Marek Ztracený, Harlej a další. Samotnou píseň nám nahrál Petr Lebeda, kytarista z Rybiček 48, ve svém studiu LeGrill Records v Kutné hoře. Tento videoklip se dostal i do pořadu CzechBlade na TV REBEL.

Na konci roku jsme vystupovali v Česko Slovensko má talent 2018 a postoupili jsme do užšího výběru soutěžících.

2017

Na začátku března jsme vydali album „Bylo na čase“. Album obsahuje osm skladeb a bylo nahráno ve studiu Unart ve Slavičíně.

V rámci médií jsme v dubnu zavítali do rádia Kiss Publikum a také Rádia Kroměříž v rámci vydání singlu s názvem „Zastav čas“, který byl vytvořen ve spolupráci se slovenským studiem Randal Group Production, které vlastní Jimi Cimbala. Singl byl poté zařazen do playlistu těchto rádií.

V prosinci téhož roku jsme vydali videoklip k singlu s názvem „Úsměv“, který nám točil Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection.

V rámci médií jsme i na začátku roku zavítali do Rádia Kroměříž, kde jsme měli rozhovor ohledně nového alba a jeho chystaného křtu. Na konci téhož roku jsme do Rádia Kroměříž zavítali znova a to kvůli rozhovoru k nově vydanému singlu „Úsměv“. Singl jsme nahrávali ve studiu Šopa v Lipově a také byl zařazen do playlistu Rádia Kroměříž.

2015

Vydali jsme své první studiové nahrávky a náš první videoklip k písni Ewička. Nahrávky se točili ve studiu Unart ve Slavičíně.